U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Tidløs Akilia Mini Two-Tone IV75Q1268 Staal goudkleurig parelmoer 22 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Akilia, Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 10 mm |
| Band aanzetmaat | 10 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit, Parelmoer |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 22 mm |
Details
Het Danish Design Tidløs Akilia Mini Two-Tone Perlemor IV75Q1268 dameshorloge is functioneel en stijlvol, een praktische keuze voor vrouwen die waarde hechten aan een eenvoudig ontwerp.
Het stijlvol vormgegeven horloge met een goudkleurige, ronde kast van 22 mm heeft een parelmoerwitte wijzerplaat die wordt beschermd door mineraalglas. De goudkleurige wijzers en uur-markeringstreepjes zorgen voor een duidelijke en accurate tijdweergave. De bicolor horlogeband van 10 mm met schakels, waarbij goud- en zilverkleurige elementen worden afgewisseld. De vouwsluiting vergemakkelijkt het dragen. Met een waterdichtheid tot 3 bar is het horloge geschikt voor dagelijks gebruik zoals handen wassen.
Het horloge met subtiel Scandinavisch design is een must have voor elke modieuze dame die wil schitteren. Waar wacht je nog op?
- Schrijf de eerste review over dit product