U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Tidløs Akilia IV91Q1251 - Dameshorloge goudkleurig 32 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Garantie | 2 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.2 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit prachtige Danish Design Tidløs IV91Q1251 dameshorloge ziet er stijlvol uit. De horlogekast van Staal en de band van Staal geeft een mooie uitstraling. U kunt zien dat er hoogwaardige materialen in het horloge zijn gebruikt. Shop vandaag nog dit Danish Design IV91Q1251 horloge uit de Tidløs collectie.De kleur van de kast is goudkleurig, heeft een diameter van 32 mm en een hoogte van 6.2 mm. De kleur van de wijzerplaat is: zilver. De horlogeband is goudkleurig gekleurd en van staal gemaakt. Het glas is gemaakt van mineraal. Het horloge heeft een quartz uurwerk.Waterdicht tot een diepte van 3 bar (Handen wassen). Is het een cadeau? Dit horloge wordt geleverd i.c.m. een bijbehorende horlogeverpakking. U heeft op het horloge 2 jaar jaar garantie.
- Schrijf de eerste review over dit product