U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Tidløs Akilia IQ77Q1267 - Herenhorloge zilverkleurig 41 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Garantie | 2 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
| Kast hoogte (mm) | 7.2 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit Tidløs herenhorloge van het merk Danish Design met het productnummer IQ77Q1267 blijft een uitstekende keuze. De kast van dit horloge is van Staal en de horlogeband is gemaakt van Staal. U ziet er altijd prachtig uit met dit mooie Danish Design horloge. Deze topper komt uit de Tidløs collectie van Danish Design.De diameter van dit horloge is 41 mm, de hoogte is 7.2 mm en de kleur is zilver. De wijzerplaat is groen van kleur. Het horloge is voorzien van een band van staal in de kleur zilverkleurig. Het glas is van mineraal gemaakt. In dit horloge zit een quartz uurwerk.Het horloge is waterbestendig tot 3 bar (Handen wassen). Al onze horloges worden geleverd met een prachtige verpakking. Daarnaast ontvangt u 2 jaar jaar fabrieksgarantie.
-
Fantastische horloge review by Van Poele Walter on 02-02-2025We waren in Trier Duitsland en tijdens een wandeling in het centrum zag ik de juwelier die deze verkocht , ik was meteen verliefd op deze horloge en zo heb ik direct beslist om de te kopen , en ik heb nog geen second spijt gehad , past mooi aan heeft een zeer mooi uiterlijk , kortweg de moeite om ze te kopen en er zal nog 1 volgen want mijn man was er ook op verliefd, dus gaan we nog een nabestellen, dank u wel