Beschrijving
Danish Design Gløbe Rhöne IV15Q1107 dameshorloge is een stijlvolle keuze waarin elegantie en praktisch gebruiksgemak worden gecombineerd.
Met zijn goudkleurige titanium kast van 30 mm doorsnee en 6 mm dikte en voorzien van mineraalglas geeft het met het quarts uurwerk een analoge tijdaanduiding. Op de witte wijzerplaat toont het horloge de tijd met goudkleurige wijzers en zwarte, eenvoudige Arabische cijfers als uur-markering.
De bijpassende diepzwarte lederen band, 16 mm breed, heeft een glad en effen patroon, wat zorgt voor een comfortabele pasvorm. Het horloge beschikt over een gespsluiting. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht, waardoor het comfortabel draagbaar is.
Dit model biedt een waterdichtheid tot 3 bar, wat betekent dat het geschikt is voor dagelijks gebruik, zoals handen wassen. Blijf bovendien verzekerd met een stevige garantie van twee jaar tegen productiefouten.
Met dit horloge krijgt u een accessoire dat zowel bij formele als informele gelegenheden past door zijn minimalistische en duurzame ontwerp.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Danish Design Rhöne IV15Q1107 dameshorloge met titanium kast en lederen band - Ø 30 mm
Specificaties
| Artikelnummer | IV15Q1107 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Gløbe |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gespsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Gold plated, Titanium, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
Beschrijving
Danish Design Gløbe Rhöne IV15Q1107 dameshorloge is een stijlvolle keuze waarin elegantie en praktisch gebruiksgemak worden gecombineerd.
Met zijn goudkleurige titanium kast van 30 mm doorsnee en 6 mm dikte en voorzien van mineraalglas geeft het met het quarts uurwerk een analoge tijdaanduiding. Op de witte wijzerplaat toont het horloge de tijd met goudkleurige wijzers en zwarte, eenvoudige Arabische cijfers als uur-markering.
De bijpassende diepzwarte lederen band, 16 mm breed, heeft een glad en effen patroon, wat zorgt voor een comfortabele pasvorm. Het horloge beschikt over een gespsluiting. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht, waardoor het comfortabel draagbaar is.
Dit model biedt een waterdichtheid tot 3 bar, wat betekent dat het geschikt is voor dagelijks gebruik, zoals handen wassen. Blijf bovendien verzekerd met een stevige garantie van twee jaar tegen productiefouten.
Met dit horloge krijgt u een accessoire dat zowel bij formele als informele gelegenheden past door zijn minimalistische en duurzame ontwerp.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product