U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Rhine Nmbrs IV81Q199 dameshorloge van titanium met zwartlederen band Ø 30 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Gløbe |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.9 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Gold plated, Titanium, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
Details
Het Danish Design Gløbe Rhine Nmbrs Satin IV81Q199 dameshorloge is een quartz horloge met een eenvoudig ontwerp met een zwart-gouden kleurenschema.
Het horloge heeft een goudkleurige titanium kast met een doorsnede van 30 mm en een dikte van 6.9 mm. Het mineraalglas beschermt de ronde, witte wijzerplaat waarop zwarte wijzers met rood accent en Arabische cijfers als uur-index staan. Het bevat een datumaanduiding bij de 3-uur markering.
De zwarte leren band is effen en glad. Het bandje is 16 mm breed en sluit met een gesp. Het horloge is waterdicht tot 3 bar en geschikt voor dagelijks gebruik en formele gelegenheden. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht.
De garantie van 2 jaar op productiefouten maakt het een betrouwbare keuze.
- Schrijf de eerste review over dit product