U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Pure Tiara Stripe IV65Q1277 titanium dameshorloge in bicolor - Ø 30 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Titanium, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 8 mm |
| Band aanzetmaat | 8 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Titanium & Gold plated), Titanium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.2 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit anish Design Pure Tiara Stripe IV65Q1277 horloge is ideaal voor dames die een elegant en strak uurwerk waarderen.
Het horloge heeft een bicolor afwerking met zilver- en goudkleurige tinten en een titanium kast van 30 mm doorsnede en een kastdikte van 6,2 mm. De kast is rond en voorzien van mineraalglas. De zilverkleurige wijzerplaat geeft een analoge tijd met goudkleurige wijzers en streepjes als uur-markering.
De band van het horloge is eveneens goud-en zilverkleurig, uitgevoerd in titanium met een schakelpatroon van kleine rechthoekige schakels, het heeft een breedte van 8 mm en sluit middels een vouwsluiting.
Door het gebruik van titanium is het nagenoeg allergievrij en licht in gewicht. Het beschikt over een betrouwbare quartz uurwerk en is waterbestendig tot 3 bar. De garantie van 2 jaar op productiefouten maakt het een betrouwbare keuze en het functionele design maakt dit horloge geschikt voor dagelijks gebruik en diverse gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product