U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Pure Sophie IV05Q1309 gold plated horloge voor dames met vierkante kast en schakelband
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Vierkant |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
Details
Het Danish Design Pure Sophie IV05Q1309 goudkleurige horloge is een mooi horloge voor elke gelegenheid. Door zijn veelzijdige design kunt u het zowel bij formele als informele evenementen dragen.
De horlogekast is vierkant met afgeronde hoeken en gemaakt van staal met een gold plated afwerking. De band heeft een goudkleurig schakeldesign, met rechthoekige elementen.
Dit horloge heeft een quartz mechanisme voor precieze tijdmetingen. De wijzerplaat heeft goudkleurige streepjes als uurmarkeringen en goudkleurige wijzers.
De goudkleurige gesp-sluiting maakt het dragen eenvoudig en het horloge kan tegen spatwater zoals bij handen wassen met zijn 3 bar waterdichtheid. Het is een luxe horloge met een mooi Scandinavisch design, geschikt voor verschillende gelegenheden en outfits.
- Schrijf de eerste review over dit product