U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Pure Rosemary Grey IV64Q1262 Zilverkleurig-grijs titanium dameshorloge 30 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 9 mm |
| Band aanzetmaat | 9 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6.3 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.3 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit stijlvolle Danish Design Rosemary Grey IV64Q1262 horloge uit de Pure collectie is een elegante aanvulling op jouw outfit.
Het heeft een zilverkleurige kast met een doorsnede van 30 mm en een dikte van 6.3 mm. Het is voorzien van een met mineraalglas beschermde, grijze wijzerplaat met zilverkleurige uur-markering in streepjes en slanke, zilverkleurige wijzers. De stalen band in zilverkleur met een lineair patroon heeft een bandbreedte en aanzetmaat zijn 9 mm en een vouwsluiting wat zorgt voor een comfortabele pasvorm.
Handen wassen en spatwater zijn geen probleem, het is waterdicht tot 30 meter en je blijft bovendien verzekerd met een stevige garantie van twee jaar tegen productiefouten.
Dit ontwerp is minimalistisch en duurzaam met Scandinavisch design, wat het ideaal maakt voor verschillende gelegenheden, zowel formeel als casual.
- Schrijf de eerste review over dit product