U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Pure Rosalyn IV67Q1269 dameshorloge van staal met milanese band - Ø 34 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.1 mm |
| Kast kleur | Roségoudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 34 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.1 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit Danish Design Pure Rosalyn Two Tone IV67Q1269 horloge is geschikt voor dagelijks gebruik en past bij zowel formele als casual outfits.
De rosékleurige, stalen kast heeft een kastdoorsnede van 34 mm en een kastdikte van 6.1 mm. Dit quartz horloge is voorzien van mineraalglas en een zilverkleurige wijzerplaat waarop rosékleurige wijzers en streepjes als uur-markering de tijd duidelijk aangeven.
De zilverkleurige, mesh (milanese) band is tevens van staal en heeft een vlechtpatroon wat het comfortabel maakt om te dragen. De band is eenvoudig op lengte te verstellen en sluit middels een druksluiting.
Het model is waterbestendig tot 3 bar, waardoor het geschikt is om uw handen mee te wassen. Bij het horloge hoort een garantieperiode van 2 jaar op fabrieksfouten.
Stijlvol horloge met een fraaie combinatie van kleuren.
- Schrijf de eerste review over dit product