U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Pure Nostalgi 1988 IV11Q1288 - Dameshorloge goudkleurig 29 mm met leren band
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Garantie | 2 jaar |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 29 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.2 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit Pure dameshorloge van het merk Danish Design met het productnummer IV11Q1288 blijft een uitstekende keuze. De kast is gemaakt van Staal en de band is van Leer. Het draagcomfort van dit Danish Design horloge is uitstekend te noemen. Shop vandaag nog dit Danish Design IV11Q1288 horloge uit de Pure collectie.De kleur van de kast is goudkleurig, heeft een diameter van 29 mm en een hoogte van 6.2 mm. De zwart kleurige wijzerplaat maakt het horloge af. Dit horloge heeft een mineraal glas. De band is van leer en is zwart. Het horloge is betrouwbaar dankzij zijn quartz uurwerk.Het horloge is tot 3 bar (Handen wassen) waterdicht. Dit horloge wordt verstuurd in een luxe horlogebox van Danish Design. Op het horloge heeft u 2 jaar jaar garantie.
- Schrijf de eerste review over dit product