U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Pure Marie Petite Choco IV97Q1299 Goudkleurig-bruin horloge 19.5 x 22 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Marie, Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 5.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Bruin |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 19.5 mm |
Details
Het Danish Design Pure Marie Petite Choco IV97Q1299 horloge is een damesmodel met een stijlvolle en elegante vormgeving met een klassiek tintje.
Het is voorzien van een goudkleurige, stalen kast in rechthoekvorm van 19,5 x 22 mm en 5.2 mm dikte. De donkerbruine wijzerplaat wordt beschermd door mineraalglas. De goudkleurige wijzers en uur-makering zorgen voor een duidelijke tijdweergave.
De stalen horlogeband met goudkleurige schakels sluit middels een vouwsluiting en is 16 mm breed. Met een quartz uurwerk biedt dit horloge betrouwbare tijdsaanduiding. Het model is waterdicht tot 3 bar en dus geschikt voor handen wassen. Blijf bovendien verzekerd met een stevige garantie van 2 jaar tegen productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product