U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Pure Jolie IV06Q1293 dameshorloge met goudkleurige kast en band - Ø 26 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.5 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Details
Dit Danish Design Pure Jolie IV06Q1293 dameshorloge combineert een elegante uitstraling met praktische functies, passend bij zowel formele als casual gelegenheden.
Het horloge is geheel uitgevoerd in goudkleurig staal, de kast is rond met een diameter van 26 mm en een dikte van 6,5 mm. De wijzerplaat is voorzien van slanke wijzers en toont 12 streepjes als uur-markering. Het wordt beschermd door mineraalglas. Het horloge maakt gebruik van een quartz mechanisme en heeft een analoge tijdsaanduiding.
De stalen band heeft een glad patroon met parallelle schakels en is goudkleurig. De bandbreedte en aanzetmaat zijn beide 14 mm, en de vouwsluiting zorgt voor een gemakkelijke sluiting.
Met een waterdichtheid van 3 bar is het horloge geschikt voor dagelijks gebruik. De garantie van 2 jaar betekent duurzaamheid en gemoedsrust.
- Schrijf de eerste review over dit product