U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Pure Eva Two-Tone IV65Q1143 Dameshorloge bicolor titanium ronde kast 35 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Titanium |
| Band breedte (mm) | 8 mm |
| Band aanzetmaat | 8 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Titanium, Bicolor (Titanium & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Titanium & Gold plated), Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 35 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.8 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit Danish Design Pure Eva Two-Tone IV65Q1143 dameshorloge valt op door zijn elegantie met een bicolor titanium kast. De kast is rond en heeft een diameter van 35 mm en een dikte van 6.8 mm. De zilverkleurige wijzerplaat heeft een subtiele, egaal geborstelde afwerking en is voorzien van twaalf goudkleurige puntjes als uur-markering en goudkleurige wijzers. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht.
De horlogeband is zilverkleurig, gemaakt van titanium, en heeft een breedte van 8 mm met een gladde schakelstructuur. Het horloge is voorzien van een vouwsluiting en is waterdicht tot 3 bar. Het quarts-uurwerk zorgt voor precieze tijdsaanduiding.
- Titanium kast met goudkleurige accenten
- Zilverkleurige wijzerplaat met goudkleurige details
- Nagenoeg allergievrij en licht in gewicht
- Waterdicht tot 3 bar
- Schrijf de eerste review over dit product