Danish Design Pure Dahlia IV62Q1276 dameshorloge van zilverkleurig titanium - Ø 28 mm
Artikelnummer: IV62Q1276
Snel overzicht
Subtiel Danish Design Pure Dahlia IV62Q1276 horloge voor dames met een zilverkleurige titanium band. ✔️ Kastdiameter 28 mm ✔️ Minimalistische stijl ✔️ Analoog uurwerk
Bezorging:Gratis verzending
Prijs: 149,00
danish-design-pure-dahlia-iv62q1276-dameshorloge-van-zilverkleurig-titanium-o-28-mm
Prijs: 149,00
(Op voorraad)
Specificaties
Doelgroep Dames
Merk Danish Design
Collectie Pure
Type horloge Quartz horloge, Analoog horloge
Type sluiting Druksluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten
Band materiaal Titanium
Band breedte (mm) 8 mm
Band aanzetmaat 8 mm
Band kleur Zilverkleurig
Kast materiaal Titanium
Kast dikte (mm) 6.2 mm
Kast kleur Zilverkleurig
Type glas Mineraalglas
Kast vorm Rond
Uurwerk mechanisme Quartz
Tijdsaanduiding Analoog (Wijzers)
Wijzerplaat uurmarkering Cijfers
Wijzerplaat kleur Zilverkleurig
Materiaal Titanium
Afwerking Glanzend, Mat
Waterdichtheid 3 bar (Handen wassen)
Band patroon Schakel
Kast doorsnede (mm) 28 mm
Kast hoogte (mm) 6.2 mm
Mechanisme Quartz
Details
De ronde kast meet 28 mm in diameter en heeft een kastdikte van 6,2 mm. Het is voorzien van mineraalglas. De zilverkleurige wijzerplaat heeft zilverkleurige wijzers en Arabische cijfers als uur-markering. Het quarts uurwerk geeft een analoge en betrouwbare tijdweergave.
De zilverkleurige horlogeband van titanium met een bandbreedte en aanzetmaat van 8 mm is voorzien van een druksluiting. Het horloge is waterdicht tot 3 bar spatwater en handen wassen is geen probleem.