U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Pure Chloe IV63Q1230 - Dameshorloge zilverkleurig 27 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Garantie | 2 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 15 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 27 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.5 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit prachtige Danish Design Pure IV63Q1230 dameshorloge ziet er stijlvol uit. Het horloge heeft een horlogekast gemaakt van Staal en een band van Staal. Het draagcomfort van dit Danish Design horloge is uitstekend te noemen. Deze topper komt uit de Pure collectie van Danish Design.Het horloge is voorzien van een zilver kleurige kast. De diameter van de kast is 27 mm, met een hoogte van 6.5 mm. De zwart kleurige wijzerplaat zorgt voor die geweldige look. Het glas is gemaakt van mineraal en de band is zilverkleurig kleurig en gemaakt van mineraal. In dit horloge zit een quartz uurwerk.Dit Danish Design Pure IV63Q1230 dameshorloge is tot 3 bar (Handen wassen) waterdicht. Al onze horloges worden geleverd met een prachtige verpakking. Daarnaast ontvangt u 2 jaar jaar fabrieksgarantie.
- Schrijf de eerste review over dit product