U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Pure Barbara IV73Q1265 Dameshorloge in zilver-en goudkleurig staal - Ø 30 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 8 mm |
| Band aanzetmaat | 8 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
Details
Dit Danish Design Pure Barbara IV73Q1265 dameshorloge valt op door zijn elegante en minimalistische ontwerp, ideaal voor diverse gelegenheden.
Het bicolor horloge combineert goud- en zilverkleurig staal in de band en kast, waardoor het een veelzijdige uitstraling krijgt.
De rondvormige kast heeft een diameter van 30 mm en is 6,2 mm dik, gemaakt van staal met mineraalglas boven de zwartgekleurde wijzerplaat met gouden wijzers en streepjes als uur-markeringen op de 3, 6 en 9 positie.
De bicolor, stalen band meet 8 mm breed en heeft een fijn schakelsysteem dat zorgt voor een nette pasvorm. De band heeft een stijlvolle vormgeving in goud-en zilverkleur. De druksluiting verzekert een veilige draagwijze.
Het quartz uurwerk van dit horloge is betrouwbaar voor dagelijks gebruik en het model is waterbestendig tot 3 bar. Een uitstekende keuze voor wie houdt van eenvoud en kwaliteit.
- Schrijf de eerste review over dit product