U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Pure Annarosa IV05Q1289 Ovaal dameshorloge bicolor titanium 21 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Titanium, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 8 mm |
| Band aanzetmaat | 8 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7.5 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Titanium & Gold plated), Gold plated, Titanium |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 21 mm |
Details
Op zoek naar een praktisch en elegant horloge? Het Danish Design Pure Annarosa IV05Q1289, biedt minimalistisch Scandinavisch design, ideaal voor elke gelegenheid.
Dit model heeft een goudkleurige titanium band met een glad en mat patroon en subtiele schakels. De kast is ovaalvormig, goudkleurig en meet 21 mm in diameter en 7,5 mm in dikte. De zilverkleurige wijzerplaat wordt gekenmerkt door twee puntjes en eenvoudige goudkleurige wijzers. Het horloge sluit met een vouwsluiting en is voorzien van mineraalglas. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht.
Met quartz uurwerktechnologie biedt het nauwkeurige tijdsaanduiding. Het horloge is waterdicht tot 3 bar, geschikt voor dagelijks gebruik zoals handen wassen. Er is een garantie van 2 jaar op productiefouten. Het Danish Design Pure horloge is een degelijke keuze voor degenen die een eenvoudig maar stijlvol ontwerp wensen.
- Schrijf de eerste review over dit product