U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Pico IV15Q1271 Goudkleurig en zwart dameshorloge van staal en leer
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed, Pico |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Microvezel, Textiel |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Microvezel, Textiel |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Details
Het Danish Design Pico Black IV15Q1271 horloge voor dames staat bekend om zijn minimalistische uitstraling in zwart en goudkleur. Dit horloge is een goed voorbeeld van Scandinavische eenvoud.
De goudkleurige stalen kast met open details heeft een diameter van 32 mm is rond van vorm en voorzien van mineraalglas. Het model werkt op een quartz mechanisme. Hierdoor weet u zeker dat de tijd nauwkeurig wordt weergegeven. De zwarte wijzerplaat van het horloge is voorzien van goudkleurige wijzers. Er zijn geen uur-markeringen op de wijzerplaat, wat het ontwerp extra strak en modern maakt.
Het zwarte vegan horlogebandje van microvezel heeft een breedte en aanzetmaat van 14 mm en sluit met een gesp. Het horloge is waterdicht tot 3 bar, wat betekent dat het geschikt is voor simpele taken zoals handen wassen.
Kenmerken van het horloge:
- Kastkleur: Goudkleurig, Zwart
- Kastmateriaal: Staal
- Kastvorm: Rond
- Vegan horlogeband in zwart
U krijgt 2 jaar garantie op productiefouten, wat zekerheid geeft over de kwaliteit.
- Schrijf de eerste review over dit product