U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Parm IV16Q1291 Vierkant grijs dameshorloge met goudkleurige details 27 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Grijs |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Grijs |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Vierkant |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 27 mm |
Details
Dit Danish Design Frihed Parm IV16Q1291 horloge voor dames heeft een kast gemaakt van staal met een vierkante vorm met een lichte draaiing. Deze kast, omlijst met een goudkleurige rand, heeft een grijs gekleurde wijzerplaat zonder uur-markering en goudkleurige wijzers. Samen met de grijslederen band zorgen deze elementen voor een moderne uitstraling.
Het horloge is voorzien van een quartz mechanisme met een analoge aanduiding. De wijzerplaat bevat geen extra functies, wat de simpele en strakke look benadrukt. Dit model heeft een kastdoorsnede van 27 mm en een dikte van 6 mm en is afgesloten met mineraalglas.
De grijze horlogeband heeft een breedte van 14 mm en een zilverkleurige gespsluiting. Het horloge is waterbestendig tot 3 bar en geschikt om te dragen tijdens het handen wassen. Dit Danish Design horloge combineert eigentijdse en minimalistische details voor dagelijks gebruik.
- Schrijf de eerste review over dit product