U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Nostalgi 1988 Festive IV21Q1288 dameshorloge staal en goudkleurig leer 29 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 29 mm |
Details
Het Danish Design Pure Nostalgi 1988 Festive IV21Q1288 horloge biedt een minimalistische uitstraling met een goudkleurige stalen kast en diepzwarte wijzerplaat waarop goudkleurige wijzers te zien zijn. De ronde kast meet 29 mm in doorsnede en is uitgerust met mineraalglas.
Dit dameshorloge beschikt over een goudkleurige lederen band met een korrelig patroon en een goudkleurige gespsluiting.
Het horloge is waterbestendig tot 3 bar, waardoor het geschikt is voor dagelijks gebruik. Het Danish Design horloge combineert eenvoudige vormen met stijlvolle kleuren.
- Schrijf de eerste review over dit product