U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Jolie Petite Two-tone IV65Q1297 Bicolor stalen dameshorloge met schakelband
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 23 mm |
Details
Het Danish Design Jolie Petite Two-tone IV65Q1297 horloge uit de Pure collectie is ontworpen voor dames die houden van elegantie en verfijning.
Het horloge heeft een kastdoorsnede van 23 mm en een dikte van 6.2 mm. Het horloge heeft een zilverkleurige wijzerplaat met streepjes als uur markeringen en goudkleurige wijzers, het is voorzien van mineraalglas. De band is 12 mm breed en heeft om en om zilver- en goudkleurige schakels. Het sluit middels een vouwsluiting. Dit ontwerp maakt gebruik van een quartz uurwerk met analoge wijzers.
Het horloge is waterdicht tot 3 bar, wat betekent dat spatten en handen wassen geen probleem zijn. Dit horloge is geschikt voor dagelijks gebruik en formele gelegenheden. Het komt met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product