U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Gløbe RhôNE IQ15Q1107 herenhorloge van titanium met zwartleren band - Ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Gløbe |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gespsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7.5 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Gold plated, Titanium, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Dit Danish Design Gløbe RhôNE IQ15Q1107 herenhorloge is functioneel en stijlvol.
De titanium kast is goudkleurig met een diameter van 40 mm en is 7.5 mm kastdikte. De wijzerplaat is zilverkleurig en voorzien van goudkleurige wijzers en zwarte Arabische cijfers als uur-markering. Het beschikt ook over een datumaanduiding die zich bevindt bij de 6-uur positie.
De horlogeband is gemaakt van zwart leer en heeft een breedte van 20 mm. Het sluit middels een traditionele gespsluiting. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht.
Voorzien van een betrouwbaar quartz uurwerk biedt dit horloge een analoge tijdsaanduiding. Het mineraalglas beschermt de wijzerplaat. Dit horloge is waterbestendig tot 3 bar, wat geschikt is voor het wassen van de handen.
- Eenvoudige en duurzame materialen: titanium en leer
- Zwarte band en goudkleurige kast met mineraalglas
- Functioneel ontwerp met praktische datumaanduiding
- Garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
Het horloge is zowel voor formele als informele situaties geschikt.
- Schrijf de eerste review over dit product