U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Rhöne IQ13Q1108 herenhorloge van titanium met zwartlederen band - Ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Gløbe |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 7.5 mm |
| Kast kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Titanium, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
| Kast hoogte (mm) | 7.5 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Zoekt u een functioneel horloge met een modern uiterlijk? Het Danish Design Gløbe Rhöne Stripe IQ13Q1108 horloge is een goede keuze.
Dit herenhorloge heeft een zilverkleurige, titanium kast van 40 mm met een dikte van 7.5 mm. De ronde kast is uitgerust met mineraalglas en een analoge tijdsaanduiding. De zwarte wijzerplaat heeft witte wijzers, streepjes als uur-markering en een datumweergave boven de zes-uurs positie.
De band van het horloge is gemaakt van zwart leer, heeft een breedte van 20 mm en een glad patroon. Voorzien van een gesp-sluiting, zit het horloge stevig om uw pols. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht.
Het horloge is waterbestendig tot 3 bar, voldoende voor activiteiten zoals handen wassen. Het quartz uurwerk garandeert nauwkeurige tijdmeting. Het horloge komt met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
Dit horloge combineert de kenmerken van Danish Design met bruikbare functies voor dagelijks gebruik en het Scandinavisch design.
- Schrijf de eerste review over dit product