U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Gløbe Rhöne IQ13Q1107 herenhorloge van titanium met leren band - Ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Gløbe |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gespsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 23 mm |
| Band aanzetmaat | 23 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 7.5 mm |
| Kast kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Titanium, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
| Kast hoogte (mm) | 7.5 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit Danish Design Gløbe Rhöne IQ13Q1107 herenhorloge, valt op door de sobere en moderne uitstraling.
Het heeft een ronde, zilverkleurige titanium kast van 40 mm en een kastdikte van 7,5 mm. De zwarte wijzerplaat, voorzien van witte Arabische cijfers als uur-markering, een rode secondewijzer en de datumweergave, zorgen voor een duidelijk afleesbare tijd-en datumaanduiding.
De zwarte, lederen band met glad patroon is 23 mm breed en heeft een gespsluiting.
Het horloge is geschikt voor dagelijks gebruik en is bestand tegen water tot 3 bar, wat betekent dat het prima tegen handenwassen kan. Bovendien wordt het horloge aangedreven door een betrouwbaar quartz uurwerk.
Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht, waardoor het comfortabel draagbaar is.
- Schrijf de eerste review over dit product