U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Gløbe Rhine IQ21Q199 Herenhorloge van titanium met roodlederen band - Ø 35 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Gløbe |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Rood |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 6.8 mm |
| Kast kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Titanium, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 35 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.8 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Het herenhorloge Danish Design Gløbe Rhine IQ21Q199 combineert eenvoud met een moderne uitstraling.
De ronde kast van zilverkleurig titanium heeft een diameter van 35 mm en een dikte van 6.8 mm. De zwarte wijzerplaat heeft witte wijzers, streepjes als uur-markeringen en de rode secondewijzer voegt een interessant kleurdetail toe. Uitgerust met mineraalglas, een quartz uurwerk en analoge tijdsaanduiding is dit model functioneel en betrouwbaar.
De rode, leren band heeft een gespsluiting en meet 18 mm in breedte. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht, waardoor het comfortabel draagbaar is.
Met een waterdichtheid tot 3 bar kun je zonder zorgen je handen wassen. Het horloge komt met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
Het Scandinavisch design en de praktische eigenschappen make dit horloge een goede keuze.
- Schrijf de eerste review over dit product