Beschrijving
Dit Danish Design Gløbe Elbe IQ13Q272 horloge is een minimalistisch en duurzaam ontwerp, geschikt voor de moderne man.
De titanium kast is zilverkleurig en rond met een diameter van 34 mm en een dikte van 6 mm. De grijze wijzerplaat heeft zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-markering. Praktisch is de datumweergave op de 3 uur positie.
De zwarte, leren band heeft een breedte en aanzetmaat van 14 mm en sluit met een gesp. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht, waardoor het comfortabel draagbaar is.
- Analoog met wijzers: strak en zilverkleurig.
- Wijzerplaat: Grijs en zilverkleurig met streepjes als uur-markeringen.
- Datum op de 3-uur positie.
- Waterdicht tot 3 bar (handen wassen).
- Materialen: titanium kast, leren band.
Voorzien van quartz uurwerk en mineraalglas biedt dit horloge tegelijkertijd stijl en functionaliteit. Het horloge is met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten een praktische en duurzame keuze.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Danish Design Gløbe Elbe IQ13Q272 Herenhorloge van titanium met zwart leren band Ø 34 mm
Specificaties
| Artikelnummer | IQ13Q272 |
|---|---|
| Doelgroep | Heren |
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Gløbe |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Materiaal | Titanium, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 34 mm |
Beschrijving
Dit Danish Design Gløbe Elbe IQ13Q272 horloge is een minimalistisch en duurzaam ontwerp, geschikt voor de moderne man.
De titanium kast is zilverkleurig en rond met een diameter van 34 mm en een dikte van 6 mm. De grijze wijzerplaat heeft zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-markering. Praktisch is de datumweergave op de 3 uur positie.
De zwarte, leren band heeft een breedte en aanzetmaat van 14 mm en sluit met een gesp. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht, waardoor het comfortabel draagbaar is.
- Analoog met wijzers: strak en zilverkleurig.
- Wijzerplaat: Grijs en zilverkleurig met streepjes als uur-markeringen.
- Datum op de 3-uur positie.
- Waterdicht tot 3 bar (handen wassen).
- Materialen: titanium kast, leren band.
Voorzien van quartz uurwerk en mineraalglas biedt dit horloge tegelijkertijd stijl en functionaliteit. Het horloge is met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten een praktische en duurzame keuze.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product