U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Frihed Pico Square Black IV15Q1300 Goudkleurig en zwart dameshorloge 34 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed, Pico |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 34 mm |
Details
Het Danish Design Frihed Pico Square Black IV15Q1300 dameshorloge biedt een goede combinatie van vorm en functie. Dit horloge combineert een zwart en goudkleurig ontwerp dat zowel bij formele als informele kleding past.
Met een goudkleurige stalen kast van 34 mm met een vierkant in het midden en een mineraalglazen afdekking is het horloge ontworpen voor duurzaamheid. De zwarte wijzerplaat zonder aanduidingen is voorzien van eenvoudige, goudkleurige wijzers.
Het zwart lederen bandje van 16 mm breed is glad en effen en sluit middels een gespsluiting en contrasteert mooi met de goudkleurige kast. Het uurwerk is van het type quartz en heeft een waterdichtheid van 3 bar, wat het praktisch maakt voor dagelijks gebruik.
Het minimalistisch ontwerp dat niet snel uit de mode raakt. Met het horloge ontvangt u een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product