U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Frihed Fjordsten IV32Q1306 dameshorloge van goudkleurig staal en groen leren band - Ø 26 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Groen |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Details
Het Danish Design Frihed Fjordsten IV32Q1306 groene horloge is een mooi accessoire dat dankzij zijn Scandinavische ontwerp een unieke uitstraling heeft. Dit horloge is ideaal voor dagelijks gebruik en formele gelegenheden.
De kast van het horloge is gemaakt van staal dat gold plated is. Het horloge heeft een diameter van 26 mm en een dikte van 8 mm. De kastkleur is warm goudkleurig en het mineraalglas beschermt de diepgroene wijzerplaat. Deze wijzerplaat is voorzien van goudkleurige streepjes als uurmarkeringen en minimalistische goudkleurige wijzers. De band, gemaakt van leer, is donkergroen met een breedte van 12 mm.
Dit quartz horloge voor dames heeft de volgende specificaties:
- Type sluiting: Gesp-sluiting
- Bandmateriaal: Leer
- Kastmateriaal: Gold plated staal
- Waterdichtheid: 3 bar, geschikt voor handen wassen
Dit Danish Design horloge staat voor mode en functionaliteit.
- Schrijf de eerste review over dit product