U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Frihed Fjordsten IV15Q1306 dameshorloge met gold plated kast en zwart leren band - Ø 26 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Details
Dit Danish Design Frihed Fjordsten IV15Q1306 horloge, is een perfecte keuze voor dagelijks gebruik. De kast is gemaakt van staal met een goudkleurige plating. De zwarte leren band past goed bij diverse outfits en zorgt voor een nette uitstraling.
Het horloge heeft een zwarte wijzerplaat met goudkleurige streepjes die de uren aangeven. De smalle wijzers zijn ook goudkleurig. Het quartz uurwerk biedt daarom een mooie tijdweergave. De kast met mineraalglas is 26 mm in diameter. De leren band heeft een breedte van 12 mm en sluit met een sterke gesp. Het horloge is waterbestendig tot 3 bar, wat voldoende is voor handen wassen.
Dit horloge is onderdeel van de Frihed collectie van Danish Design. Het model combineert eenvoud en stijl en is daardoor tijdens zowel formele als informele gelegenheden te dragen.
- Schrijf de eerste review over dit product