U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Frihed Elvsten IV16Q1305 grijs dameshorloge van staal en leer met goudkleurige details - Ø 35 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Grijs |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Grijs |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs, Goudkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 35 mm |
Details
Dit Danish Design Frihed Elvsten IV16Q1305 horloge heeft een bijzondere asymmetrische kast die ovaal van vorm is. De kast, gemaakt van staal in donkergrijze tint met goudkleurige accenten voor een luxe uitstraling.
De grijze wijzerplaat heeft een subtiel zonnestraalpatroon en is voorzien van goudkleurige streepjes bij de 3, 6, 9 en 12 uur posities. De goudkleurige wijzers zijn eenvoudig en strak. Het horloge heeft een mineraalglas en een band van grijs leer met een gesp-sluiting. De band heeft een breedte van 14 mm voor draagcomfort.
Met een kastdoorsnede van 35 mm en een dikte van 8 mm, biedt dit horloge een stijlvolle en functionele tijdsaanduiding. Het is waterdicht tot 3 bar, wat betekent dat het tegen handen wassen kan.
- Schrijf de eerste review over dit product