U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Chloe IV68Q1230 dameshorloge van zilverkleurig staal en blauwe plaat- Ø 27 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 15 mm |
| Band aanzetmaat | 15 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 27 mm |
Details
Dit Danish Design Pure Chloe IV68Q1230 horloge biedt een praktische en stijlvolle optie voor elke gelegenheid.
Het heeft een zilverkleurige, stalen kast met een diameter van 27 mm en een dikte van 6,5 mm en is voorzien van mineraalglas. De donkerblauwe wijzerplaat heeft zilverkleurige wijzers en puntjes als uur-markering op de 3,6 en 9 positie. De tijdaanduiding is analoog en door het quarts uurwerk nauwkeurig.
Voorzien van een stijlvol vormgegeven, zilverkleurige stalen band zonder zichtbare schakels, draagt het horloge comfortabel. Het beschikt over een druksluiting voor een eenvoudige pasvorm.
Het horloge is waterbestendig tot 3 bar, wat het geschikt maakt voor dagelijks gebruik, zoals handen wassen. Het komt met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
Dit horloge combineert functionaliteit met een nette uitstraling, zonder overbodige elementen of functies die niet aan de orde zijn. Het is een nuchtere keuze voor een veelzijdig gebruik.
- Schrijf de eerste review over dit product