U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Akilia Two-tone Husky Blue IV76Q1251 Goudkleurig horloge turquoise 32 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Akilia, Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw, Turquoise |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Details
Het Danish Design Tidløs Akilia Two-tone Husky Blue IV76Q1251 dameshorloge heeft een rode kast met een doorsnede van 32 mm en is gemaakt van zilver-en goudkleurig staal, met mineraalglas voor de bescherming van de wijzerplaat. De wijzerplaat is turquoise en heeft goudkleurige uur-markeringen in de vorm van streepjes en goudkleurige wijzers.
Het horloge werkt op een quartz uurwerk, wat nauwkeurig de tijd aangeeft. De stalen horlogeband, 16 mm breed, heeft een golvend patroon met goud- en zilverkleurige schakels, het sluit met een vouwsluiting.
Het horloge is waterbestendig tot 3 bar. Geschikt voor dagelijks gebruik, zoals bij het handen wassen. Het horloge komt met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
- Bicolor ontwerp met een turquoise wijzerplaat
- Staal, kastdiameter 32 mm
- 16 mm brede stalen band
- Quartz uurwerk
- Waterdicht tot 3 bar
- Schrijf de eerste review over dit product