U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Akilia Mini Two-tone Husky Blue IV76Q1268 Goudkleur horloge turquoise 22 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Akilia, Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 10 mm |
| Band aanzetmaat | 10 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw, Turquoise |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 22 mm |
Details
Zoekt u een stijlvol dameshorloge? Het Danish Design Akilia Mini Two-tone Husky Blue IV76Q1268 horloge combineert een slanke uitstraling met praktische functionaliteit. Dit quartz horloge heeft een kast van 22 mm doorsnede en 6,2 mm dikte, met mineraalglas en een ronde, goudkleurige kast.
De bicolor stalen schakelband is uitgevoerd met goudkleurige en zilverkleurige elementen die elkaar afwisselen in een visgraatpatroon. De turquoise wijzerplaat heeft goudkleurige streepjes als uurmarkeringen, met eenvoudige goudkleurige wijzers. Dit horloge beschikt over een vouwsluiting en is waterdicht tot 3 bar, wat het geschikt maakt voor dagelijks gebruik.
U krijgt 2 jaar garantie op productiefouten. Dit Danish Design horloge voegt een vleugje klasse toe aan elke outfit, of u nu naar het werk gaat of een weekendje weg.
- Schrijf de eerste review over dit product