U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Akilia Mini Perlemor IV71Q1268 Dameshorloge goudkleurig parelmoer 22 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Akilia, Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 10 mm |
| Band aanzetmaat | 10 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit, Parelmoer |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 22 mm |
Details
Dit Danish Design Tidløs Akilia Mini Perlemor IV71Q1268 dameshorloge combineert een praktische stijl met een eenvoudig ontwerp, wat geschikt is voor dagelijks gebruik.
Het model heeft een goudkleurige, ronde kast van staal met een afmeting van 22 mm en een dikte van 6.2 mm. De parelmoer-witte wijzerplaat heeft mineraalglas. De goudkleurige wijzers en streepjes als uur-markering zorgen voor een juiste tijdweergave. De horlogeband heeft goudkleurige, geschubde schakels en is 10 mm breed. Het sluit middels een klepsluiting wat zorgt voor een goede pasvorm.
Het horloge is tot 3 bar waterdicht, wat betekent dat het geschikt is voor het wassen van handen. Dit horloge komt bovendien met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
Prachtig horloge met een Scandinavisch design, charme en eenvoud.
- Schrijf de eerste review over dit product