U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Danish Design Akilia Mini Link Sage Green IV83Q1268 Goudkleurig groen dameshorloge 22 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Akilia, Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 10 mm |
| Band aanzetmaat | 10 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 22 mm |
Details
Op zoek naar een elegant en functioneel horloge? Het Danish Design Akilia Mini Link Sage Green IV83Q1268 dameshorloge uit de Tidløs collectie heeft een kastdoorsnede van 22 mm en een kastdikte van 6.2 mm. Het is uitgevoerd met een quartz uurwerk en analoge tijdsaanduiding. De groene wijzerplaat met een discreet zonnestraalpatroon en goudkleurige streepjes als uur weergave zorgen voor een stijlvol uiterlijk. De goudkleurige stalen band gesloten met een vouwsluiting.
Dit horloge is waterdicht tot 3 bar, wat betekent dat het tegen spatten bestand is maar niet geschikt voor volledig onderdompelen in water. Met zijn combinatie van een klassiek ontwerp en modern kleurgebruik is het horloge een veelzijdige keuze voor zowel dagelijks gebruik als meer formele gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product