U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Coeur de Lion horloge 7610/70-1725 Mother-of-Pearl zilverkleurig
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Coeur de Lion |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 7 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Kristal/Steentjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 34 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Dit stijlvolle horloge van Coeur de Lion is nieuw in onze collectie. Het horloge is uitgevoerd met een milanese band gemaakt van roestvrij staal. De wijzerplaat in het parelmoer gecombineerd met de schitterende Swarovski-kristallen zorgen ervoor dat dit horloge een elegante uitstraling heeft. Het horloge kunt u goed los dragen, maar is ook fijn te combineren met de andere Coeur de Lion sieraden. Het horloge word geleverd in een mooie horlogedoos van Coeur de Lion.
- Schrijf de eerste review over dit product