U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Coeur de Lion armband 4997/30-0706 Swarovski kristallen
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Kralenarmband |
| Merk | Coeur de Lion |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Blauw |
| Breedte (mm) | 4 mm |
| Lengte (cm) | 21.5 cm |
| Diameter (mm) | 4 mm |
Details
Deze kleurrijke Coeur de Lion armband is werkelijk prachtig vormgegeven. De armband is vervaardigd met: RVS edelstaal, edelsteen polaris, Swarovski kristallen en synthetisch tijgeroog. De lengte van de Coeur de Lion armband is 17.5 cm en kan verlengd worden met 3 cm.
Coeur de Lion sieraden worden met de hand gemaakt in Duitsland.
Maak de set compleet met de bijpassende ketting en oorbellen van Coeur de Lion.
- Schrijf de eerste review over dit product