U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Cluse Minuit mesh dameshorloge CL30047
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Cluse |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Kast materiaal | Messing |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 33 mm |
| Kast hoogte (mm) | 7 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Als de maan onder gaat, maar er staan nog sterren. Met heel je hart op een stille ochtend. Die fijne momenten waarop de tijd stil staat. Een ode aan de nacht. Cluse Minuit dames horloge met metalen horlogeband.
- Schrijf de eerste review over dit product