U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Boss Tyler HB1514104 herenhorloge van staal - Roségoudkleurig met zwarte wijzerplaat - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Roségoudkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 9.9 mm |
| Kast kleur | Roségoudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
| Serie | Tyler |
Details
De Boss HB1514104 TYLER herenhorloge 43 mm is een stijlvol en modern horloge dat perfect past bij de hedendaagse man. Dit horloge uit de TYLER serie heeft een luxe zakelijke uitstraling en is zeer geschikt voor de moderne stijlvolle man van nu. Het horloge valt op door zijn rosékleurige stalen horlogekast met een gladde bezel en een zwarte wijzerplaat met een dag,- en datumaanduiding in de aparte inzetrondjes. De fijne wijzers en de fijne uursaanduiding geven dit horloge een chique uitstraling. Aan de kast zit een rosékleurige milanese band met een druksluiting. De kast van het horloge heeft een doorsnee van 43 mm met mineraalglas en is 5ATM waterdicht.
HUGO Boss is een wereldwijd fashionlabel dat bekend staat om zijn kwaliteit en precisie. Het merk Boss biedt geavanceerde, moderne horloges gericht op kwaliteit en design om een onberispelijke look te creëren – of het nu zakelijk, casual of sportief is. De horloge collectie van Boss is perfect afgestemd op levensstijlen waar het gaat om kwaliteit en precisie. Boss is op maat gemaakt in een onberispelijke stijl. Met de Boss HB1514104 TYLER herenhorloge 43 mm blijf je stijlvol bij de tijd.
- Schrijf de eerste review over dit product