U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Boss Tyler HB1514103 herenhorloge van staal - Roségoudkleurig met blauwe wijzerplaat en bruine leren band - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar |
| Band materiaal | Leer |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 9.9 mm |
| Kast kleur | Roségoudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
| Serie | Tyler |
Details
Maak een statement met het Boss Tyler HB1514103 herenhorloge. Dit horloge is een perfecte combinatie van stijl en functionaliteit, ontworpen voor de moderne, stijlvolle man. De rosékleurige stalen horlogekast en de blauwe wijzerplaat creëren een opvallend contrast, terwijl de bruine leren band een vleugje elegantie toevoegt. De dag- en datumaanduiding in de aparte inzetrondjes zorgen voor een praktische touch.
Het merk Boss staat synoniem voor kwaliteit en precisie. Als onderdeel van het wereldwijde fashionlabel HUGO Boss, biedt Boss geavanceerde, moderne horloges die een onberispelijke look creëren. Of je nu op zoek bent naar een zakelijk, casual of sportief horloge, Boss heeft het perfecte horloge voor jou.
Met het Boss Tyler HB1514103 herenhorloge blijf je stijlvol bij de tijd. Voor de Boss-man draait alles om details en stijl. Dit horloge is dan ook een perfecte aanvulling op elke outfit en tilt je look naar een hoger niveau.
Enkele specificaties van dit horloge zijn: mineraalglas, een ronde kastvorm met een diameter van 43 mm, een stalen horlogekast, een blauwe wijzerplaat en een bruine leren band. Het horloge is 5ATM waterdicht, wat betekent dat het bestand is tegen douchen en baden.
Met het Boss Tyler HB1514103 herenhorloge kies je voor stijl, kwaliteit en precisie. Een onberispelijke stijl is gegarandeerd met dit prachtige horloge.
- Schrijf de eerste review over dit product