U heeft geen producten in uw winkelwagen.
BOSS Symphony HB1502782 Dameshorloge gold plated met goudkleurige wijzerplaat - Ø 38 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Collectie | Symphony |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8.3 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 6p29 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
Details
Het BOSS Symphony HB1502782 horloge heeft een goudkleurige afwerking en is gemaakt van staal met een gold-plated laag. De ronde kast heeft een diameter van 38 mm en een dikte van 8,3 mm. Het mineraalglas beschermt de goudkleurige wijzerplaat waarop goudkleurige streepjes als uurmarkering zijn aangebracht, met drie steentjes op de 12-uurs positie.
Dit analoge quartz horloge is voorzien van drie klokken voor de weergave van dag en 24-uurs schema. Verder heeft het horloge een goudkleurige schakelband van 14 mm breed die met een vouwsluiting om de pols vastgemaakt wordt. De wijzers en het horloge zijn goudkleurig, wat zorgt voor een uniforme look.
Het horloge heeft een waterbestendigheid tot 3 bar, wat betekent dat het bestand is tegen spatwater bij handen wassen. Het BOSS Symphony horloge komt met een garantie van 2 jaar op productiefouten, waardoor u verzekerd bent van een betrouwbare aankoop.
- Schrijf de eerste review over dit product