Beschrijving
Het BOSS Stratus HB1514329 horloge is ontworpen met een rond kastontwerp van 41 mm en een kastdikte van 10 mm. De elegante afwisselende schakels in zilverkleur en goudkleur geven het horloge een eigentijdse uitstraling. De diepblauwe wijzerplaat is voorzien van goudkleurige streepjes als uurmarkering, wat het horloge een stijlvolle uitstraling geeft.
Het horloge heeft een chronograaf/stopwatch en een datumweergave naast de drie-uur-positie op de wijzerplaat. Dit analoge quartzhorloge, gemaakt van bicolor staal & gold plated) materiaal, heeft een vouwsluiting voor extra gemak. Het horloge is waterdicht tot 5 bar.
De horlogeband is voorzien van een schakelpatroon en heeft een breedte en aanzetmaat van 20 mm. Het is geschikt voor zowel zakelijke als casual gelegenheden, en voegt een duidelijke stijl toe aan elke outfit.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
BOSS Stratus HB1514329 herenhorloge bicolor met blauwe wijzerplaat - Ø 41 mm
Specificaties
| Artikelnummer | HB1514329 |
|---|---|
| Doelgroep | Heren |
| Merk | Boss |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Beschrijving
Het BOSS Stratus HB1514329 horloge is ontworpen met een rond kastontwerp van 41 mm en een kastdikte van 10 mm. De elegante afwisselende schakels in zilverkleur en goudkleur geven het horloge een eigentijdse uitstraling. De diepblauwe wijzerplaat is voorzien van goudkleurige streepjes als uurmarkering, wat het horloge een stijlvolle uitstraling geeft.
Het horloge heeft een chronograaf/stopwatch en een datumweergave naast de drie-uur-positie op de wijzerplaat. Dit analoge quartzhorloge, gemaakt van bicolor staal & gold plated) materiaal, heeft een vouwsluiting voor extra gemak. Het horloge is waterdicht tot 5 bar.
De horlogeband is voorzien van een schakelpatroon en heeft een breedte en aanzetmaat van 20 mm. Het is geschikt voor zowel zakelijke als casual gelegenheden, en voegt een duidelijke stijl toe aan elke outfit.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product