Beschrijving
De BOSS ROSEHILL HB1502853 horloge is een goudkleurig en zilverkleurig uurwerk met een glanzend BOSS-logo op de kast en sluiting. De ronde kast, met een diameter van 32 mm en een dikte van 7,5 mm, is gemaakt van gold plated staal en heeft mineraalglas. Dit zorgt voor een stevige, maar stijlvolle uitstraling.
De zilverkleurige wijzerplaat heeft een subtiele glans, voorzien van goudkleurige markeringen en wijzers. Op de kwartieren zijn er groepen van fonkelende steentjes. Het horloge heeft een zilverkleurige geweven band met een druksluiting en een breedte van 12 mm. Het is waterbestendig tot 3 bar.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
BOSS Rosehill HB1502853 dameshorloge van staal met goudkleurige kast - Ø 32 mm
Specificaties
| Artikelnummer | HB1502853 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Boss |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7.5 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Steentjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Steen | Kristal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Beschrijving
De BOSS ROSEHILL HB1502853 horloge is een goudkleurig en zilverkleurig uurwerk met een glanzend BOSS-logo op de kast en sluiting. De ronde kast, met een diameter van 32 mm en een dikte van 7,5 mm, is gemaakt van gold plated staal en heeft mineraalglas. Dit zorgt voor een stevige, maar stijlvolle uitstraling.
De zilverkleurige wijzerplaat heeft een subtiele glans, voorzien van goudkleurige markeringen en wijzers. Op de kwartieren zijn er groepen van fonkelende steentjes. Het horloge heeft een zilverkleurige geweven band met een druksluiting en een breedte van 12 mm. Het is waterbestendig tot 3 bar.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product