U heeft geen producten in uw winkelwagen.
BOSS Mae HB1502821 Rechthoekig bicolor dameshorloge met geschakelde band - Ø22 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Collectie | Mea |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.7 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig, Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Vierkant |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx10a |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 22 mm |
Details
Het BOSS Mae HB1502821 horloge is een dameshorloge met een vierkante, 22 mm brede kast met afgeronde hoeken. De kast is gemaakt van staal met een goudkleurige plating. Dit horloge heeft een zilverkleurige wijzerplaat met goudkleurige Romeinse cijfers en streepjes als uurmarkeringen, beschermd door mineraalglas. De goudkleurige wijzers maken het ontwerp compleet en er is een subtiel BOSS-logo te zien.
Het horloge werkt op een quartz uurwerk en is voorzien van een zilverkleurige, stalen schakelband met ovale schakels. De band heeft een breedte van 12 mm en wordt gesloten met een vouwsluiting. Dit horloge is waterdicht tot 3 bar en wordt geleverd met twee jaar garantie op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product