U heeft geen producten in uw winkelwagen.
BOSS Lucy HB1502816 Zilverkleurig stalen dameshorloge met schakelband en zirkonia - Ø 26 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Collectie | Lucy |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx10a |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Details
U zoekt een stijlvol horloge? Het BOSS Lucy HB1502816 horloge biedt een elegant ontwerp dat geschikt is voor verschillende gelegenheden. De kast is rechthoekig, meet 26 mm en is gemaakt van zilverkleurig staal, wat het een robuuste en chique uitstraling geeft. De wijzerplaat heeft goudkleurige wijzers en een goudkleurig BOSS-logo, die goed opvallen.
Het horloge heeft een zilverkleurige schakelband van 12 mm breed en werkt op een quartz uurwerk voor een precieze tijdsaanduiding. Langs de rand van de kast zijn zirkonia's geplaatst die extra schittering toevoegen. Het glas van het horloge is van mineraalglas en het horloge sluit met een druksluiting. U krijgt 2 jaar garantie op productiefouten met dit horloge.
- Schrijf de eerste review over dit product