U heeft geen producten in uw winkelwagen.
BOSS Hero HB1514299 Stalen herenhorloge met grijze wijzerplaat en rosékleurige details - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Collectie | Hero |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Grijs |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Grijs |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vr32b |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Het BOSS Hero HB1514299 horloge is een mooie keuze met een strak ontwerp. Dit horloge is vooral geschikt voor heren die op zoek zijn naar een praktisch en stijlvol uurwerk. Ideaal voor dagelijks gebruik, zowel zakelijk als casual.
Het horloge heeft een ronde kast van 43 mm en een antracietkleurige wijzerplaat met rosékleurige details. Het biedt functies zoals een chronograaf en datumweergave. De stalen schakelband heeft een vouwsluiting en het mineraalglas maakt het horloge robuust en betrouwbaar. Ook is het waterbestendig tot 5 bar. Het horloge komt met twee jaar garantie op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product