U heeft geen producten in uw winkelwagen.
BOSS Hero 2.0 HB1514269 Bicolor herenhorloge met zwarte wijzerplaat - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Collectie | Hero |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vr32b |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Het BOSS Hero HB1514269 horloge heeft een kast van 43 mm en een bicolor schakelband van staal met goudkleurige plating. De band heeft een vouwsluiting voor extra gemak. Het horloge bevat een quartz uurwerk en is voorzien van mineraalglas. De zwarte wijzerplaat heeft goudkleurige streepjes als uurmarkering, en de goudkleurige uur- en minutenwijzers bieden verfijning. Er zijn drie subdials voor de chronograaf en een datumvenster tussen 4 en 5 uur.
De kast is rond en heeft een combinatie van glanzende en matte afwerkingen. Het horloge kan tot 5 ATM water verdragen, wat het geschikt maakt voor dagelijkse activiteiten. Met een bandbreedte en aanzetmaat van 22 mm en een kastdikte van 11 mm, biedt het een robuuste, maar stijlvolle uitstraling. De zwartkleurige tachymeter met witte markeringen voegt een luxueus detail toe.
- Schrijf de eerste review over dit product