Beschrijving
Het BOSS Grand Prix HB1514314 horloge biedt een combinatie van stijl en praktische functies. De stalen kast is 44 mm in doorsnede en zwart van kleur. De donkerblauwe wijzerplaat heeft een glanzende uitstraling en bevat zilverkleurige streepjes als tijdsaanduiding.
De schakelband heeft een donkere, glanzende afwerking en is voorzien van een vouwsluiting voor handig gebruik. Met een breedte van 22 mm zit het comfortabel om uw pols. De zilverkleurige wijzers maken het mogelijk de tijd makkelijk af te lezen. Het betrouwbaar quartz uurwerk geeft de tijd precies weer.
Het horloge bevat handige functies zoals drie subdials voor tijdsmetingen en een dag- en datumaanduiding bij 4 uur. De rand van de wijzerplaat bevat een tachymeterschaal, wat een nuttige toevoeging is voor snelheidmetingen. Met een waterdichtheid van 5 bar en twee jaar garantie.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
BOSS Grand Prix HB1514314 herenhorloge van staal met blauwe wijzerplaat - Ø 44 mm
Specificaties
| Artikelnummer | HB1514314 |
|---|---|
| Doelgroep | Heren |
| Merk | Boss |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Beschrijving
Het BOSS Grand Prix HB1514314 horloge biedt een combinatie van stijl en praktische functies. De stalen kast is 44 mm in doorsnede en zwart van kleur. De donkerblauwe wijzerplaat heeft een glanzende uitstraling en bevat zilverkleurige streepjes als tijdsaanduiding.
De schakelband heeft een donkere, glanzende afwerking en is voorzien van een vouwsluiting voor handig gebruik. Met een breedte van 22 mm zit het comfortabel om uw pols. De zilverkleurige wijzers maken het mogelijk de tijd makkelijk af te lezen. Het betrouwbaar quartz uurwerk geeft de tijd precies weer.
Het horloge bevat handige functies zoals drie subdials voor tijdsmetingen en een dag- en datumaanduiding bij 4 uur. De rand van de wijzerplaat bevat een tachymeterschaal, wat een nuttige toevoeging is voor snelheidmetingen. Met een waterdichtheid van 5 bar en twee jaar garantie.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product