Beschrijving
Het BOSS FIORA HB1502837 horloge biedt een strak ontwerp voor dagelijks gebruik. De quartz techniek zorgt voor nauwkeurigheid. De wijzerplaat in zilverkleur is simpel en heeft goudkleurige streepjes en wijzers.
De ovale kast van staal meet 29 mm in doorsnede en is 7.4 mm dik. Het glas is van mineraal en de band is zilverkleurig met een schakelpatroon en druksluiting. Het horloge is waterbestendig tot 3 bar.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Boss
BOSS Fiora HB1502837 dameshorloge staal met zilverkleurige wijzerplaat - Ø 29 mm
Specificaties
| Artikelnummer | HB1502837 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Boss |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 4 mm |
| Band aanzetmaat | 4 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 7.4 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 29 mm |
Beschrijving
Het BOSS FIORA HB1502837 horloge biedt een strak ontwerp voor dagelijks gebruik. De quartz techniek zorgt voor nauwkeurigheid. De wijzerplaat in zilverkleur is simpel en heeft goudkleurige streepjes en wijzers.
De ovale kast van staal meet 29 mm in doorsnede en is 7.4 mm dik. Het glas is van mineraal en de band is zilverkleurig met een schakelpatroon en druksluiting. Het horloge is waterbestendig tot 3 bar.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product