U heeft geen producten in uw winkelwagen.
BOSS Champion HB1513848 Staal goudkleurig herenhorloge met zwarte wijzerplaat - Ø 44 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Collectie | Champion |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 11.5 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vr32b |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Details
Het BOSS Champion HB1513848 horloge heeft een goudkleurige stalen kast met een zwarte wijzerplaat, die een diameter van 44 mm heeft. De kast is rond en combineert een glanzende en matte afwerking. Goudkleurige streepjes dienen als uurmarkeringen en zijn samen met de goudkleurige wijzers functionele details op het horloge.
Dit horloge is voorzien van een quartz uurwerkmechanisme en beschikt over een chronograaf en datumweergave. De stalen schakelband, eveneens goudkleurig, heeft een breedte van 22 mm en sluit met een druksluiting. Het is waterbestendig tot 10 bar, wat het geschikt maakt voor zwemmen, en het mineraalglas biedt bescherming tegen krassen. Het horloge wordt geleverd met een garantie van twee jaar op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product